Úvod Magazín 14. dubna se koná MPLA workshop. Zúčastněte se

14. dubna se koná MPLA workshop. Zúčastněte se

Přijeďte na MLPA workshop, který pořádá MCR-Holland 14. 4. 2015 ve Štýrském Hradci v Rakousku a zdokonalte se ve znalostech MLPA. 

Workshop se koná v anglickém jazycepředpokladem pro účast je základní porozumění MLPA technice, stejně jako praktické zkušenosti. Nemusíte ovládat softwar Coffalyser.

Jak se účastnit MLPA workshopu?

Do 10. 4. 2015 se můžete registrovat na info@mlpa.com za € 129 (bez DPH 21 %) na osobu. Tento poplatek zahrnuje dokumentaci, oběd a občerstvení. Poplatek nezahrnuje cestovní a ubytovací náklady. V přihlášce uveďte následující:

  • Kontaktní údaje účastníka
  • Kompletní fakturační adresa
  • E-mailová adresa pro odeslání faktury
  • DPH, identifikační číslo (platí pouze pro zákazníky z EU)
V případě, že počet registrací převyšuje počet volných míst, můžete být umístěni na čekací listinu. Počkejte, prosím, na potvrzení o konečné registraci, než si začnete zařizovat dopravu.

Program MLPA workshopu

  • Vyhodnocení hrubých dat a řešení problémů - Demonstrace MLPA nezpracovaných dat a analýzy profilu píků na příkladech z každodenní praxe. Návod na rozpoznání a řešení běžných problémů.
  • Teorie v praxi: řešení MLPA problémů - Účastníci budou analyzovat několik případů problematických MLPA experimentů.
  • Zlepšete svou analýzu MLPA dat - část 1 - Demonstrace základních principů analýzy MLPA dat pomocí Coffalyser.Net softwaru.
  • Oběd
  • Zlepšete svou analýzu MLPA dat - část 2
  • Teorie v praxi: analýza MLPA dat - Účastníci budou provádět analýzu dat na různorodých souborech MLPA dat (vč. metylační specifické MLPA). Budou ilustrovány kritické kroky, jako je výběr nejlepší normalizace a výběr referenčních vzorků.

Workshop se koná na Das Weitzer Hotel, Grieskai 12-16, Graz od 9 hod do 17 hod. Další MLPA workshop se koná v červnu 2015 v Glasgow před ESHG konferencí.

V případě, že počet účastníků je příliš nízký, MRC-Holland si vyhrazuje právo zrušit workshop. Budete o tomto informováni v dostatečném předstihu. Pokud nejste schopni se workshopu zúčastnit, vrácení poplatku bude poskytnuto pouze v případě, že MRC-Holland byl informován e-mailem nejpozději 1 týden před zahájením workshopu

Zprostředkujeme vám účast na MLPA workshopu. Kontaktujte nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Kontaktujte nás

BIOGEN PRAHA s.r.o.
Ke sv. Izidoru 2293/4A
140 00 PRAHA 4

Tel.: +420 241 401 693
Fax: +420 241 401 694
E-mail: biogen@biogen.cz

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.