Úvod Magazín Hledáme testovací laboratoře pro nové MLPA kity

Hledáme testovací laboratoře pro nové MLPA kity

Spolupracujte s námi na testování nových MLPA kitů. Hledáme laboratoře, které kity vyzkouší a dají nám zpětnou vazbu o jejich výkonu. Jedná se o tyto kity:

  • BRCA1-BRCA2 metylační status - Nový ME053 kit obsahuje tři MS-MLPA sondy pro BRCA1 gen a čtyři MS-MLPA sondy pro BRCA2 gen, a čtyři sondy pro určení počtu kopií obou genů.
  • Myeloproliferativní choroby - Aktualizované P420 a P520 kity obsahují sondy specifické pro mutace JAK2 V617F, JAK2 exon 12 a MPL. Kromě toho jsou také zahrnuty sondy specifické pro mutace pro KIT (D816V) a CALR.

Věděli jste, že pokud si připravíte ligázový master mix více než 1 hodinu před použitím (a umístíte jej na led), měl by být před přidáním do reakce MLPA ohřátý na pokojovou teplotu, protože přidání studeného mixu způsobuje zvýšenou tvorbu nespecifických vrcholů v reakci bez DNA?

FAM reagenční kit pro 2000 reakcí (EK20) se čtyřnásobným objemem kitu EK5 byl nedávno uveden na trh pro vysokokapacitní použití.

Máme novou podporu Coffalyser.Net

Podpora našeho analytického softwaru se stěhuje na novu webovou stránku, support.coffalyser.com, kde budete moci klást otázky prostřednictvím vyplněného formuláře namísto posílání e-mailu. Dokud nebude veškerá podpora a související materiály přesunuty do nového portálu, aktuální webová stránka i nadále zůstává aktivní a lze zde nalézt informace.

Nové kity pro in vitro diagnostické použití

Máme pro vás MRC-Holland MLPA kity pro pacienty s Duchennovou muskulární dystrofií (P034-P035 DMD), idiopatickou růstovou retardací (P018 SHOX), cystickou fibrózou (P091 CFTR) a spinální muskulární atrofií (P060 SMA), které byly nedávno označeny CE pro in vitro diagnostiku (IVD) v zemích EU a EFTA.

Nové kity:

Zlepšené kity

Přidejte si nové kity do svého MyMLPA účtu a pravidelně budete dostávat informace o jejich dalších změnách.

Chcete s námi spolupracovat na testování nových kitů? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Kontaktujte nás

BIOGEN PRAHA s.r.o.
Ke sv. Izidoru 2293/4A
140 00 PRAHA 4

Tel.: +420 241 401 693
Fax: +420 241 401 694
E-mail: biogen@biogen.cz

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.